EPO-jasenet-4-hallitus

Hallitus ja virkailijat

Etelä-Pohjalaisen Osakunnan hallitus ja virkailijat 2022

Inspehtori

Tomi Taira
tomi.taira@helsinki.fi

Kuraattori

Oskari Raivio
epo-q@helsinki.fi

Päävirkailijat

IMG_0322

Pääsihteeri

Roosa Harju
epo.paasihteeri@gmail.com
040 7628919

IMG_0333

Taloudenhoitaja

Pirita Tuikka
taloudenhoitaja.epo@gmail.com
050 3093423

Emäntä

 

 

Isäntä

Eetu Rantakangas
epo-isanta@helsinki.fi
045 3404913

Hallitus

Hallituksen pj

Aino Ojaluoma
epo-pj@helsinki.fi
045 2605833

Rosa

Vuosijuhlamestari, kansainvälisten asioiden vastaava, hallituksen vpj, PV:n hallituksen jäsen

Rosa Huhtamäki
rosa.huhtamaki@gmail.com

Vuosijuhlamestari, hallituksen jäsen

Jarkko Kienokoski
jarkko.kienokoski@gmail.com

Tiedotusvastaava, hallituksen jäsen

Anni Kaarento
anni.kaarento@helsinki.fi

Somevastaava, hallituksen jäsen, PV:n varajäsen

Erja Vaskivuori
erja.vaskivuori@helsinki.fi

Maakuntavastaava, hallituksen jäsen

Sanna Hietamäki
sanna.hietamaki@helsinki.fi

Projektivastaava, hallituksen jäsen

Jani Kilpinen
jani.kilpinen@gmail.com

IMG_0204

YTVK:n pj, hallituksen jäsen

Otto Uusipaikka
otto@uusipaikka.fi

IMG_0237

Virkailijavastaava, hallituksen jäsen

Kaisla Saartenoja
kaisla.saartenoja@helsinki.fi

IMG_0135

Asuntovastaava, hallituksen jäsen

Petra Lonkainen
petra.lonkainen@helsinki.fi

Fuksimajuri, hallituksen jäsen

Anni Harri
anni.harri@helsinki.fi

Ohjelmavaliokunnan pj, hallituksen jäsen, PV:n jäsen

Emmi Keski-Nikkola
emmi.keskinikkola@gmail.com

Virkailijat

Kulttuurivaliokunnan pj

Lauri Antelo
lauri.antelo@helsinki.fi

IMG_0295

Liikuntavaliokunnan pj

Kirsi Höykinpuro
kirsi.hoykinpuro@gmail.com

Fuksimajuri

Aaro Lassila
aaro.lassila@hotmail.com

ATK-vastaava

Rafael Majaharju
rafael@majaharju.com

IMG_0214

Jäsenrekisterinhoitaja

Iiro Heikkilä
iiro.am.heikkila@helsinki.fi

Yhteiskunnallisten asioiden vastaava

Antti Puska
antti.puska@helsinki.fi

IMG_0398

Vaalipäällikkö, ympäristövastaava

Sami Hasunen
sami.hasunen@helsinki.fi

Valokuvaaja

Jere Hasunen
jere.hasunen@hotmail.com

Graafikko

Jasmin Joshi
jasminjoshi111@gmail.fi

Arkistonhoitaja

Aino Ollila
ollila.aino00@gmail.fi

Laulunjohtaja

Tuomas Pajunpää
tuomas.pajunpaa@gmail.com

Hanna-Maria virkkis

Seniorivastaava

Hanna Maria Pinta
hanna.pinta@helsinki.com

IMG_0430

Kellonvetäjä

Ilkka Kettunen
ilkka.kettunen@helsinki.fi

Kellonvetäjä

Mikko Vanhala
mikko.vanhala@helsinki.fi

Kappalainen

Panu Puhakka
panu.puhakka@helsinki.fi