EPO-jasenet-4-hallitus

Hallitus ja virkailijat

Etelä-Pohjalaisen Osakunnan hallitus ja virkailijat 2021

Inspehtori

Tomi Taira
tomi.taira@helsinki.fi

Kuraattori

Johanna Luoma-Lammi
epo-q@helsinki.fi

Päävirkailijat

Pääsihteeri

Kaisla Saartenoja
epo-mail@helsinki.fi
044 0336446

Taloudenhoitaja

Aino Ojaluoma
epo-talous@helsinki.fi
045 2605833

Emäntä

Sara Rinne
sara.rinne@helsinki.fi
040 7250122

Isännät

Emmi Keski-Nikkola ja Tuomas Pajunpää
epo-isanta@helsinki.fi
045 1322090 ja 044 2663602

Hallitus

Hallituksen pj, PV:n jäsen

Sami Hasunen
epo-pj@helsinki.fi
046 8848998

Laulunjohtaja, hallituksen jäsen, PV:n 1. varajäsen

Otto Uusipaikka
otto.uusipaikka@iki.fi

Projektivastaava, hallituksen jäsen

Jenni Aho
jenni.aho@helsinki.fi

Virkailijavastaava, kansainvälisten asioiden vastaava, hallituksen jäsen

Rosa Huhtamäki
rosa.huhtamaki@gmail.com

Asuntovastaava, hallituksen jäsen

Roosa Harju
roosaharju97@gmail.com

Fuksimajuri, hallituksen jäsen

Jarkko Kienokoski
jarkko.kienokoski@helsinki.fi

Vuosijuhlamestari, hallituksen jäsen

Hanna Maria Pinta
hanna.pinta@helsinki.fi

YTVK:n pj, hallituksen jäsen, PV:n 2. varajäsen

Iida Pyykkönen
iida.pyykkonen@hotmail.com

Maakuntavastaava, hallituksen jäsen

Eetu Rantakangas
eetu.rantakangas98@gmail.com

Tiedotusvastaava, hallituksen jäsen

Pirita Tuikka
pirita.tuikka@gmail.com

Somevastaava, hallituksen jäsen

Aino Rinta-Koski
aino.rintakoski@gmail.com

Fuksimajuri, hallituksen jäsen

Erja Vaskivuori
erja.vaskivuori@helsinki.fi

Virkailijat

Kulttuurivaliokunnan PJ.

Petra Lonkainen
petra.lonkainen@helsinki.fi

Seniorivastaava, PV:n jäsen

Annika Lintala
annika.lintala@gmail.com

Vuosijuhlamestari

Ilkka Kettunen
ilkka.kettunen@helsinki.fi

ATK-vastaava, Kellonvetäjä

Mikael Tzolov
mikael.tzolov@gmail.com

Jäsenrekisterinhoitaja

Jani Kilpinen
jani.kilpinen@gmail.com

Yhteiskunnallisten asioiden vastaava

Sanna Hietamäki
sanna.hietamaki@helsinki.fi

Ympäristövastaava

Anni Kaarento
anni.kaarento@helsinki.fi

Liikuntavaliokunnan pj.

Kirsi Höykinpuro
kirsi.hoykinpuro@gmail.com

Ohjelmavaliokunnan puheenjohtaja

Juho Peura
juho.peura@helsinki.fi

Arkistonhoitaja

Maisa Mattila
maisajmattila@gmail.com

Valokuvaaja

Jere Hasunen
jere.hasunen@hotmail.com

Osakuntalaisen unionin edustaja

Iiro Heikkilä
eulerlacarius95@gmail.com