EPO-jasenet-4-hallitus

Hallitus ja virkailijat

Etelä-Pohjalaisen Osakunnan hallitus ja virkailijat 2019

Inspehtori

Tomi Taira
tomi.taira@helsinki.fi

Kuraattori

Terhi Korpi
epo-q@helsinki.fi

Päävirkailijat

Pääsihteeri

Aino Rinta-Koski
epo-mail@helsinki.fi
045 265 8713

Taloudenhoitaja

Joonas Saarela
epo-talous@helsinki.fi
040 534 0873

Emännät

Petra Lonkainen & Roosa Harju
petra.lonkainen@netikka.fi /
roosa.harju@helsinki.fi
050 559 3017 / 040 762 8919

Isäntä

Jenni Martola
epo-isanta@helsinki.fi
045 125 4441

Hallitus

Hallituksen pj.

Jenni Hunnakko
epo-pj@helsinki.fi
050 355 7778

Kellonvetäjä

Sami Hasunen
sami.hasunen@helsinki.fi

Maakuntavastaava, YTVK:n pj.

Jenni Aho
jenni.aho@helsinki.fi

Unionin edustaja

Ilkka Kettunen
ilkka.kettunen@helsinki.fi

Ohjelmavaliokunnan pj.

Annika Lintala
annika.lintala@gmail.com

Kappalainen

Juho Peura
juho.peura@helsinki.fi

Fuksimajuri

Hanna Maria Pinta
hannamariapinta@hotmail.com

Valokuvaaja & Liikuntavaliokunnan pj

Sara Rinne
sara.rinne@helsinki.fi

Varalaulunjohtaja

Helena Rantala
helena.rantala@helsinki.fi

Virkailijavastaava

Elisa Tasanko
elisa.tasanko@helsinki.fi

Virkailijat

Ympäristövastaava

Teija Bräysy
tebraysy@ulapland.fi

Tiedotusvastaava

Ilona Myllyniemi
ilonamyllyniemi@gmail.com

Laulunjohtaja

Ville Kukkola
ville.v.kukkola@helsinki.fi

Arkistonhoitaja

Siru Lundell
siru.lundell@helsinki.fi

Jäsenrekisterinhoitaja

Iida Pyykkönen
iida.pyykkonen@hotmail.com

Projektivastaava

Ilona Mäki
ilona.maki@helsinki.fi

ATK-vastaava

Mikael Tzolov
mikael.tzolov@gmail.com

Yhteiskunnallisten asioiden vastaava

Iiro Heikkilä
eulerlacarius95@gmail.com

Asuntovastaava

Eveliina Puska
eveliina.puska@helsinki.fi

Vuosijuhlamestari

Sten-Erik Tammemäe
stenerik.tammemae(at)gmail.com

PV:n jäsen

Tuuli Vähämäki
tuuli.vahamaki@helsinki.fi

Kulttuurivaliokunnan pj & PV:n varajäsen

Katriina Pitkänen
katriina.pitkanen@helsinki.fi

PV:n 2. varajäsen

Johanna Rahnasto
johanna.rahnasto@kolumbus.fi